Paste your Google Webmaster Tools verification code here
פתרונות חתימה דיגיטלית של קומסיין טראסט

פתרונות החתימה הדיגיטלית מבית קומסיין טראסט פותחו במטרה לאפשר אוטומציה, להגביר את אבטחת המידע והפרטיות של המסמכים בארגונכם, לייצר בקרה ושליטה על כלל תהליכי החתימה בארגון במטרה להפוך אותם ליעילים יותר וחסכוניים הרבה יותר

חפשו את המוצר המתאים:

:פגישת ייעוץ והתאמה חינם

DESKTOP1

פתרון שלם לחתימה דיגיטלית מהמחשב שמייתר את השימוש בנייר, בקליק!

פתרון החתימה הדיגיטלית ComSignTrust™ Desktop הינו תכנה מקיפה לביצוע חתימה דיגיטלית ומאפשר למשתמשים לחתום ולשלוח מסמכים מכל הסוגים בקליק, ישירות מתוך המסמך או מהמייל.

החתימה מתבצעת על מסמכים מכל הסוגים: חשבוניות, הסכמים, דוחות, הצעות רכש, NDA, טפסים, תמונות, חוזים , דיאגרמות ועוד.

פתרון ComSignTrust™ Desktop פותח כדי לעמוד בדרישות של עסקים רבים ומחלקות שונות אשר נדרשים לבצע תהליכי חתימה מרובים ודורשים פתרון תכנה שלם אשר יאפשר להם לעבוד בצורה קלילה, מהירה, מבוקרת תוך הקפדה על רמת אבטחת מידע גבוהה ביותר ושמירה על איכות הסביבה.

התכנה מכילה תעודה דיגיטלית בצורה של כרטיס חכם, טוקן דיגיטלי וכו’ אשר מוכיחות את תקפות החתימה והופכת את המסמכים קבילים בבתי משפט.

בהטמעת פתרון החתימה הדיגיטלית ComSignTrust™ Desktop תתחילו לחסוך כבר מהיום הראשון! 

EPRESCRIPTIONS1

מרשמים דיגיטליים עבור חולים- רופאים – ארגוני בריאות וקופות חולים לייעול תהליכי עבודה ושיפור חווית לקוח!

ComSignTrust הינה החברה המובילה לפיתוח פתרונות חתימה דיגיטלית מתקדמים. הפתרונות שלנו מציעים מגוון יתרונות נרחב בינם אוטומציה של תהליכי חתימה, קיצור תהליכי עבודה, שדרוג חווית לקוח, אפשרות לבקרה ושליטה על תהליכי דוקומנטציה, שיפור רמת אבטחה ופרטיות מידע בארגון ועוד, כל זה תוך חסכון משמעותי בכסף ושמירה על איכות הסביבה.

פתרון המרשמים הדיגיטליים שלנו מאפשר חתימה דיגיטלית של רופאים על טפסים קליניים המאושרים ע”י ה FDA ועומד בכל דרישות הגשת מסמכים רפואיים אלקטרוניים.

פתרון המרשמים הדיגיטליים של ComsignTrust מאפשר יצירת מרשמים בסביבה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר ומאפשר ללקוחות שירותי הבריאות את הפרטיות המגיעה להם וכן חוסך זמן יקר ערך הן עבור החולים והן עבור הרופאים.

עובדים עם קופות החולים המרכזיות: כללית, מכבי, מאוחדת ועוזרים לחסוך זמן יקר לאלפי רופאים ומליוני אזרחים!

API

שלבו את הפתרון שלנו במערכות שלכם בקלות לחתימה ושליחת מסמכים על פי חוק ובנוחות מירבית!

ComSignTrust™ API מאפשר לכם לקבל את כל היתרונות של פתרונות החתימה הדיגיטלית שלנו, בהתאמה לדרישות והצרכים של ארגונכם ובהתממשקות לסביבות העבודה שלכם.

ComSignTrust™ API הינו SDK המאפשר חתימה דיגיטלית על מסמכים מסוג PDF ו OpenXML וכן מאפשר חתימה על קבצים גנריים בפורמט PKCS#7 שניתן ליישם על כל קובץ.

ComSignTrust™ API מאפשר התממשקות למערכות מובילות לניהול תהליכי עבודה (workflow) ותוכן לדוגמת: Microsoft SharePoint, Priority ועוד, ומאפשר הפקת מסמכים חתומים בצורה דיגיטלית, מאושרת ובטוחה מכל הסוגים: חשבוניות, הסכמים, טפסים, מכתבים, דיאגרמות ועוד.

התחילו לעבוד בצורה חסכונית, יעילה, מבוקרת ובטוחה ישירות מתוך הכלים וסביבות העבודה עימם אתם עובדים כיום!

MOBILE1

הפכו למשרד הנייד וחיתמו על מסמכים על הדרך!

יותר ויותר משתמשים יוצרים קשר עם מערכות מידע ארגוניות דרך מכשירים ניידים כגון הסמארטפון והטבלטים.

פתרון החתימה הדיגיטלית ComSignTrust™ Mobile מאפשר לעובדי הארגון לבצע חתימה דיגיטלית מאושרת ומאובטחת, ישירות מהנייד ובכך מאפשר לארגון להיות אפקטיבי ולנהל תהליכי עבודה מכל מקום , בכל זמן.

ComSignTrust™ Mobile הינו פתרון אשר מספק אקוסיסטם מוביילי מאובטח המשלב מפתח פרטי המכיל תעודה דיגיטלית שהונפקה ע”י קומסיין, שהינה גורם מאשר מוסמך מטעם משרד המשפטים, לקבלת פתרון חתימה דיגיטלית מאושרת שהינה מדורגת ברמת אבטחה הגבוהה ביותר הזמינה כיום. החתימה הדיגיטלית של ™ComSignTrust מבטיחה את תקפות זהותו של החותם ובלתי נתנת לערעור.

בהטמעת החתימה הדיגיטלית ComSignTrust™ Mobile תאפשרו לעסק שלכם את הגמישות שהוא צריך ותוכלו להמשיך בפעילות בכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר!

siner1

עברו לתהליכי חתימה אוטומטיים, קבלו בקרה ושליטה, הגבירו את אבטחת המידע הארגוני והתייעלו!

פתרון החתימה הדיגיטלית Signer 1 פותח במטרה לתת מענה לצרכים של חברות גדולות אשר מייצרות ושולחות אלפי אם לא  מליוני מסמכים חתומים בחודש.

 ComSignTrust™ Enterprise הינו שרת בעל HSM פנימי ושטח אחסון, אשר משתלב בתהליכי העבודה הארגוניים ויוצר אוטומציה בתהליכי חתימה על מסמכים. השרת לא רק מייעל תהליכי עבודה בארגון ליצירת חסכון משמעותי, הוא גם מגביר את רמת אבטחת המידע הארגוני, מונע טעויות אנוש ועוד. על היתרונות הרבים של שרת החיתום – קראו בהרחבה.

לקוחות לדוגמה: בזק, חברת חשמל, אסתי לאודר, החברה המרכזית למשקאות, הפניקס, כלל, הוט, פנגו, נוברטיס, צים, אלקטרה, מלונות, עיריות ועוד!

 בהטמעת פתרון החתימה הדיגיטלית ComSignTrust™ Enterprise Signer 1 ההחזר על ההשקעה מתחיל כבר מיום ההטמעה ומחזיר עצמו בתוך מספר חודשים בודדים.

* ניתן לקבל את הפתרון גם כפתרון SaaS

Sign Online

החתימו לקוחות מכל מקום! החתימו מספר גורמים על מסמכים בדקות!

עם פורטל החתימות אונליין של ™ComSignTrust תוכלו להעלות מסמכים ולשלוח את הלינק לעמיתים, לקוחות, ספקים וכו’ לחתימה אונליין, מכל מקום – מהמשרד , מהבית או על הדרך!

שפרו ביצועים עם ™ComSignTrust:

*הפחיתו עלויות ע”י המנעות מהדפסה, סקירה, רכישת ניירת, אחסון, אדמיניסטרציה ועוד.

*הגבירו אבטחת המידע הארגוני ופרטיותו ע”י עבודה עם טכנולוגיה מתקדמת.

*עברו להיות ארגון ידידותי לסביבה ונטול נייר

*הגבירו את היעילות הארגונית

*שפרו תהליכי שירות לקוחות וביצועים עסקיים

*קבלו בקרה ושליטה על תהליכי החתימה בארגון.

pos1

עברו לחווית שירות דיגיטלית בעמדות מכירה ושירות, הפכו תהליכי חתימה לפשוטים ומהירים וסגרו עוד עסקאות!

ComSignTrust™ Point Of Sale הינו פתרון חתימה דיגיטלית על טבלטים המקנה חווית שירות לקוחות דיגיטלית שלמה המחליפה את התהליך הידני המיושן.

תהליך החתימה הדיגיטלית החדש הינו פשוט, יעיל, חסכוני ועומד בכל הסטנדרטים הנדרשים בחוק ומאפשר לכם להעניק ללקוחותיכם חוייה דיגיטלית בטוחה אשר הם מצפים לה.

החתימו לקוחותיכם בחתימה דיגיטלית מאושרת על טבלטים, אפשרו לנציגי השירות והמכירות להנחות את הלקוח בצורה חדשנית, צרפו מסמכים בעזרת מצלמת הטלבט בקליק, שלחו את המסמך החתום ישירות למייל ושמרו את המסמך בארכיון דיגיטלי מאובטח ומסודר.

:צרו קשר

Get our top solutions Create efficiency all over!
Contact us
Skip to content