סיום פרויקט הטמעת שרת חתימה דיגיטלית במכללת לוינסקי

Celebrating the end of a successful digital signature project

כמיטב המסורת בקומסיין טראסט, יצאנו צוות, חמושים בסלסלת שוקולדים ובקבוק יין טוב אל עוד לקוח מרוצה 🙂

שרת חתימות דיגיטלי למכללת לינקסקי לחינוך לשליחה אוטומטית של חשבוניות

איך הכל התחיל?

מכללת לוינסקי לחינוך היא מוסד ותיק המוביל אסטרטגיה יוצאת דופן – חינוך בעידן דיגיטלי. כחלק מיישום האסטרטגיה, המכללה עוברת מהפך דיגיטלי ידידותי לסביבה.

צוות המכללה החליט שכל תהליך החתימה על מסמכים בתוך המכללה ייעשה דיגיטלית ללא צורך להדפיס מסמכים – כך יוכלו הן לסייע בשמירה על הסביבה ולייעל את תהליכי אבטחת המידע ואיכותו בתוך המכללה.

אנו בקומסיין טראסט מכירים בצורך אמיתי של מוסדות וארגונים שונים בהטמעת תהליך חתימה דיגיטלית כמהלך שיפשט תהליכים ויסייע לבקר אותם.

הפתרון

הפתרון שהצענו למכללת לוינסקי לחינוך היה הטמעת שרת חתימה דיגיטלית, לחתימה אוטומטית על חשבוניות דיגיטליות, חוזים וגליונות ציונים. לתהליך זה יתרונות רבים, שהמרכזיים בהם הם מעבר לתהליך פשוט, חסכוני ונטול נייר, העלאת רמת אבטחת המידע ויישום האסטרטגיה הדיגיטלית שהמכללה מובילה באמצעות מעבר לתהליך אוטומטי, מבוקר ויעיל.

אדוה צביאלי, מנהלת מערכת מידע במכללת לוינסקי לחינוך, מסכמת:

“בשנה האחרונה מכללת לוינסקי לחינוך עושה מאמצים רבים לשפר את היכולות הטכנולוגיות ולייעל תהליכים ארגוניים. התקנת מערכת חיתום דיגיטלית ושימוש בה הם שלב חובה במעבר לתהליכים מקוונים פשוטים, מהירים וחסכוניים שמייעלים את הבירוקרטיה לסטודנטים ולמרצים של המכללה”.

יניב, סמנכ”ל מכירות, קבוצת קומדע:

“מערכות החינוך והתרבות של מדינת ישראל הם צרכני נייר גדולים. שמנו לעצמנו למטרה להקטין את בזבוז הנייר ולצמצם את התהליכים למינימום הנדרש ואכן הצלחנו בכך בהרבה פרויקטים במוסדות חינוך. סמינר לוינסקי הוא דוגמא מצוינת לארגון שמלכתחילה שיתף פעולה וראה לעצמו כיעד לשנת 2017 לצמצם למינימום את השימוש בנייר בתהליכי עבודה שונים ואין לי ספק שהסמינר עוד ימשיך לראות החזר השקעה גדול בשנים הבאות”.

תוצאות פרויקט הטמעת שרת החיתום הדיגיטלי:

  • רמת אבטחת מידע משופרת
  • תהליך ידידותי ויעיל
  • חסכון בהוצאות הקשורות לניירת ומעבר לתהליך חסכוני וירוק.
  • השגת בקרה ושליטה על תהליכי החתימה הארגוניים הרלוונטיים.

החגיגה!

מוקירים את כל לקוחותינו ושמחים לתת שירות, קבענו פגישה משותפת של צוות ה- IT של המכללה עם הצוות המטפל מחברת קומסיין טראסט.

לאחר רכישת מתוקים ובקבוק יין טוב הגענו לשמח לבב אנוש 🙂

דואגים ללקוחותינו גם ביום שאחרי, רצינו לברר שאכן הם מרוצים מהטכנולוגיה החכמה שרכשו, לאחר שקיבלנו חיוכים מטעם צוות המכללה הרמנו כוסית לחיים.

המשתתפים בחגיגה: 

מטעם המכללה: עופר קלפר- מנכ”ל מכללת לוינסקי, אדוה צביאלי – מנהלת מערכות מידע, מני הר לוי- אחראי תחום תשתיות, שלומי זיסמן- טכנאי בכיר, אדוה יוקלר- ר”צ מרכז התמיכה הטכנית, אלונה בונדרץ- תומכת טכנית בכירה, אסף אברמוביץ’- תומך טכני, גור אורן- תומך טכני, רויטל אברהמוב- אחראית יחידת יישום והטמעה, אבי יעקובי- מיישם מערכות, גלית מרדכי- אחראית תחום דיגיטל.

נציגי קומסיין טראסט: יניב וייסברג – סמנכ”ל מכירות, טל ליאור – מנהלת השיווק של הקבוצה, אביאל כהן – מנהל מכירות האחראי.

רגעים מן החגיגה